Bir botun baştarafında oturabilecek ve ayakta durulabilecek platform bulmacada nedir?

Bir botun baştarafında oturabilecek ve ayakta durulabilecek platform“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir botun baştarafında oturabilecek ve ayakta durulabilecek platform” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir botun baştarafında oturabilecek ve ayakta durulabilecek platform“ sorusuna cevap olarak “BAŞÜSTÜ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı68

Anahtar Kelimeler:

bulmaca bir botun baştarafında oturabilecek ve ayakta durulabilecek platform, bulmaca soruları bir botun baştarafında oturabilecek ve ayakta durulabilecek platform, sözlük bir botun baştarafında oturabilecek ve ayakta durulabilecek platform, bir botun baştarafında oturabilecek ve ayakta durulabilecek platform tanımı, bulmacada bir botun baştarafında oturabilecek ve ayakta durulabilecek platform, sözlükte bir botun baştarafında oturabilecek ve ayakta durulabilecek platform, bulmaca çözümü bir botun baştarafında oturabilecek ve ayakta durulabilecek platform, bir botun baştarafında oturabilecek ve ayakta durulabilecek platform, bir botun baştarafında oturabilecek ve ayakta durulabilecek platform ne demek, sözlükte bir botun baştarafında oturabilecek ve ayakta durulabilecek platform ne, bir botun baştarafında oturabilecek ve ayakta durulabilecek platform nedir, bulmaca sözlüğü 'bir botun baştarafında oturabilecek ve ayakta durulabilecek platform', bir botun baştarafında oturabilecek ve ayakta durulabilecek platform açıklaması