Bir borudan bir saniyede geçen suyun ya da bir iletken telden bir saniyede bulmacada nedir?

Bir borudan bir saniyede geçen suyun ya da bir iletken telden bir saniyede“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir borudan bir saniyede geçen suyun ya da bir iletken telden bir saniyede” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir borudan bir saniyede geçen suyun ya da bir iletken telden bir saniyede“ sorusuna cevap olarak “VERDİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı13
Harf Sayısı74

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'bir borudan bir saniyede geçen suyun ya da bir iletken telden bir saniyede', bulmaca soruları bir borudan bir saniyede geçen suyun ya da bir iletken telden bir saniyede, sözlükte bir borudan bir saniyede geçen suyun ya da bir iletken telden bir saniyede, bulmacada bir borudan bir saniyede geçen suyun ya da bir iletken telden bir saniyede, bir borudan bir saniyede geçen suyun ya da bir iletken telden bir saniyede açıklaması, sözlük bir borudan bir saniyede geçen suyun ya da bir iletken telden bir saniyede, bulmaca bir borudan bir saniyede geçen suyun ya da bir iletken telden bir saniyede, bir borudan bir saniyede geçen suyun ya da bir iletken telden bir saniyede nedir, bir borudan bir saniyede geçen suyun ya da bir iletken telden bir saniyede ne demek, bulmaca çözümü bir borudan bir saniyede geçen suyun ya da bir iletken telden bir saniyede, bir borudan bir saniyede geçen suyun ya da bir iletken telden bir saniyede, sözlükte bir borudan bir saniyede geçen suyun ya da bir iletken telden bir saniyede ne, bir borudan bir saniyede geçen suyun ya da bir iletken telden bir saniyede tanımı