Bir bitki yada hayvanın genel görünüşü bulmacada nedir?

Bir bitki yada hayvanın genel görünüşü“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir bitki yada hayvanın genel görünüşü” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir bitki yada hayvanın genel görünüşü“ sorusuna cevap olarak “HABİTUS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı38

Anahtar Kelimeler:

sözlükte bir bitki yada hayvanın genel görünüşü ne, bulmaca çözümü bir bitki yada hayvanın genel görünüşü, bulmaca sözlüğü 'bir bitki yada hayvanın genel görünüşü', bir bitki yada hayvanın genel görünüşü, bulmacada bir bitki yada hayvanın genel görünüşü, bulmaca bir bitki yada hayvanın genel görünüşü, bir bitki yada hayvanın genel görünüşü ne demek, sözlükte bir bitki yada hayvanın genel görünüşü, bir bitki yada hayvanın genel görünüşü açıklaması, bir bitki yada hayvanın genel görünüşü nedir, bir bitki yada hayvanın genel görünüşü tanımı, sözlük bir bitki yada hayvanın genel görünüşü, bulmaca soruları bir bitki yada hayvanın genel görünüşü