Bir beyitte birinci mısranın ilk parçası ile nesirde cümlenin ilk parçası bulmacada nedir?

Bir beyitte birinci mısranın ilk parçası ile nesirde cümlenin ilk parçası“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir beyitte birinci mısranın ilk parçası ile nesirde cümlenin ilk parçası” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir beyitte birinci mısranın ilk parçası ile nesirde cümlenin ilk parçası“ sorusuna cevap olarak “SADR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı73

Anahtar Kelimeler:

bir beyitte birinci mısranın ilk parçası ile nesirde cümlenin ilk parçası nedir, bulmaca soruları bir beyitte birinci mısranın ilk parçası ile nesirde cümlenin ilk parçası, bulmaca bir beyitte birinci mısranın ilk parçası ile nesirde cümlenin ilk parçası, sözlükte bir beyitte birinci mısranın ilk parçası ile nesirde cümlenin ilk parçası, bulmacada bir beyitte birinci mısranın ilk parçası ile nesirde cümlenin ilk parçası, sözlükte bir beyitte birinci mısranın ilk parçası ile nesirde cümlenin ilk parçası ne, bir beyitte birinci mısranın ilk parçası ile nesirde cümlenin ilk parçası açıklaması, bulmaca sözlüğü 'bir beyitte birinci mısranın ilk parçası ile nesirde cümlenin ilk parçası', bir beyitte birinci mısranın ilk parçası ile nesirde cümlenin ilk parçası, bir beyitte birinci mısranın ilk parçası ile nesirde cümlenin ilk parçası tanımı, sözlük bir beyitte birinci mısranın ilk parçası ile nesirde cümlenin ilk parçası, bulmaca çözümü bir beyitte birinci mısranın ilk parçası ile nesirde cümlenin ilk parçası, bir beyitte birinci mısranın ilk parçası ile nesirde cümlenin ilk parçası ne demek