Bir basıncı sabit bir değerde tutmaya yarayan alet bulmacada nedir?

Bir basıncı sabit bir değerde tutmaya yarayan alet“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir basıncı sabit bir değerde tutmaya yarayan alet” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir basıncı sabit bir değerde tutmaya yarayan alet“ sorusuna cevap olarak “BAROSTAT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı50

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları bir basıncı sabit bir değerde tutmaya yarayan alet, sözlükte bir basıncı sabit bir değerde tutmaya yarayan alet, bir basıncı sabit bir değerde tutmaya yarayan alet açıklaması, bulmacada bir basıncı sabit bir değerde tutmaya yarayan alet, bir basıncı sabit bir değerde tutmaya yarayan alet tanımı, sözlükte bir basıncı sabit bir değerde tutmaya yarayan alet ne, bir basıncı sabit bir değerde tutmaya yarayan alet nedir, bir basıncı sabit bir değerde tutmaya yarayan alet, bulmaca bir basıncı sabit bir değerde tutmaya yarayan alet, bir basıncı sabit bir değerde tutmaya yarayan alet ne demek, sözlük bir basıncı sabit bir değerde tutmaya yarayan alet, bulmaca çözümü bir basıncı sabit bir değerde tutmaya yarayan alet, bulmaca sözlüğü 'bir basıncı sabit bir değerde tutmaya yarayan alet'