Bir baş rahip yada bir baş rahibe tarafından yönetilen manastır bulmacada nedir?

Bir baş rahip yada bir baş rahibe tarafından yönetilen manastır“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir baş rahip yada bir baş rahibe tarafından yönetilen manastır” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir baş rahip yada bir baş rahibe tarafından yönetilen manastır“ sorusuna cevap olarak “ABEYİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı63

Anahtar Kelimeler:

sözlük bir baş rahip yada bir baş rahibe tarafından yönetilen manastır, bulmaca sözlüğü 'bir baş rahip yada bir baş rahibe tarafından yönetilen manastır', bulmaca bir baş rahip yada bir baş rahibe tarafından yönetilen manastır, sözlükte bir baş rahip yada bir baş rahibe tarafından yönetilen manastır ne, bulmacada bir baş rahip yada bir baş rahibe tarafından yönetilen manastır, bir baş rahip yada bir baş rahibe tarafından yönetilen manastır nedir, sözlükte bir baş rahip yada bir baş rahibe tarafından yönetilen manastır, bulmaca çözümü bir baş rahip yada bir baş rahibe tarafından yönetilen manastır, bulmaca soruları bir baş rahip yada bir baş rahibe tarafından yönetilen manastır, bir baş rahip yada bir baş rahibe tarafından yönetilen manastır ne demek, bir baş rahip yada bir baş rahibe tarafından yönetilen manastır, bir baş rahip yada bir baş rahibe tarafından yönetilen manastır tanımı, bir baş rahip yada bir baş rahibe tarafından yönetilen manastır açıklaması