Bir büzgen kasın yetersiz gevşemesiyle ortaya çıkan bozukluk bulmacada nedir?

Bir büzgen kasın yetersiz gevşemesiyle ortaya çıkan bozukluk“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir büzgen kasın yetersiz gevşemesiyle ortaya çıkan bozukluk” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir büzgen kasın yetersiz gevşemesiyle ortaya çıkan bozukluk“ sorusuna cevap olarak “AKALAZYA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı60

Anahtar Kelimeler:

bulmacada bir büzgen kasın yetersiz gevşemesiyle ortaya çıkan bozukluk, bulmaca sözlüğü 'bir büzgen kasın yetersiz gevşemesiyle ortaya çıkan bozukluk', sözlük bir büzgen kasın yetersiz gevşemesiyle ortaya çıkan bozukluk, bir büzgen kasın yetersiz gevşemesiyle ortaya çıkan bozukluk, bulmaca çözümü bir büzgen kasın yetersiz gevşemesiyle ortaya çıkan bozukluk, bir büzgen kasın yetersiz gevşemesiyle ortaya çıkan bozukluk ne demek, bir büzgen kasın yetersiz gevşemesiyle ortaya çıkan bozukluk tanımı, sözlükte bir büzgen kasın yetersiz gevşemesiyle ortaya çıkan bozukluk, bir büzgen kasın yetersiz gevşemesiyle ortaya çıkan bozukluk açıklaması, bulmaca soruları bir büzgen kasın yetersiz gevşemesiyle ortaya çıkan bozukluk, bir büzgen kasın yetersiz gevşemesiyle ortaya çıkan bozukluk nedir, bulmaca bir büzgen kasın yetersiz gevşemesiyle ortaya çıkan bozukluk, sözlükte bir büzgen kasın yetersiz gevşemesiyle ortaya çıkan bozukluk ne