Bir bütünden belli biçimlerde parçalar kesme ya da bir görüntünün etrafını bulmacada nedir?

Bir bütünden belli biçimlerde parçalar kesme ya da bir görüntünün etrafını“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir bütünden belli biçimlerde parçalar kesme ya da bir görüntünün etrafını” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir bütünden belli biçimlerde parçalar kesme ya da bir görüntünün etrafını“ sorusuna cevap olarak “DEKUPE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı74

Anahtar Kelimeler:

bir bütünden belli biçimlerde parçalar kesme ya da bir görüntünün etrafını nedir, bulmaca sözlüğü 'bir bütünden belli biçimlerde parçalar kesme ya da bir görüntünün etrafını', bir bütünden belli biçimlerde parçalar kesme ya da bir görüntünün etrafını açıklaması, sözlük bir bütünden belli biçimlerde parçalar kesme ya da bir görüntünün etrafını, sözlükte bir bütünden belli biçimlerde parçalar kesme ya da bir görüntünün etrafını ne, sözlükte bir bütünden belli biçimlerde parçalar kesme ya da bir görüntünün etrafını, bulmaca soruları bir bütünden belli biçimlerde parçalar kesme ya da bir görüntünün etrafını, bulmaca çözümü bir bütünden belli biçimlerde parçalar kesme ya da bir görüntünün etrafını, bulmacada bir bütünden belli biçimlerde parçalar kesme ya da bir görüntünün etrafını, bir bütünden belli biçimlerde parçalar kesme ya da bir görüntünün etrafını, bir bütünden belli biçimlerde parçalar kesme ya da bir görüntünün etrafını ne demek, bir bütünden belli biçimlerde parçalar kesme ya da bir görüntünün etrafını tanımı, bulmaca bir bütünden belli biçimlerde parçalar kesme ya da bir görüntünün etrafını