Bir asalağın üzerinde yaşadığı ve enfekte ettiği bireyi tanımlayan terim bulmacada nedir?

Bir asalağın üzerinde yaşadığı ve enfekte ettiği bireyi tanımlayan terim“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir asalağın üzerinde yaşadığı ve enfekte ettiği bireyi tanımlayan terim” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir asalağın üzerinde yaşadığı ve enfekte ettiği bireyi tanımlayan terim“ sorusuna cevap olarak “KONAK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı72

Anahtar Kelimeler:

bir asalağın üzerinde yaşadığı ve enfekte ettiği bireyi tanımlayan terim ne demek, sözlükte bir asalağın üzerinde yaşadığı ve enfekte ettiği bireyi tanımlayan terim ne, sözlükte bir asalağın üzerinde yaşadığı ve enfekte ettiği bireyi tanımlayan terim, sözlük bir asalağın üzerinde yaşadığı ve enfekte ettiği bireyi tanımlayan terim, bulmaca sözlüğü 'bir asalağın üzerinde yaşadığı ve enfekte ettiği bireyi tanımlayan terim', bir asalağın üzerinde yaşadığı ve enfekte ettiği bireyi tanımlayan terim tanımı, bir asalağın üzerinde yaşadığı ve enfekte ettiği bireyi tanımlayan terim açıklaması, bir asalağın üzerinde yaşadığı ve enfekte ettiği bireyi tanımlayan terim nedir, bir asalağın üzerinde yaşadığı ve enfekte ettiği bireyi tanımlayan terim, bulmaca bir asalağın üzerinde yaşadığı ve enfekte ettiği bireyi tanımlayan terim, bulmaca çözümü bir asalağın üzerinde yaşadığı ve enfekte ettiği bireyi tanımlayan terim, bulmaca soruları bir asalağın üzerinde yaşadığı ve enfekte ettiği bireyi tanımlayan terim, bulmacada bir asalağın üzerinde yaşadığı ve enfekte ettiği bireyi tanımlayan terim