Bir aletin çapları birbirinden farklı olan parçalarından birini ötekine geç bulmacada nedir?

Bir aletin çapları birbirinden farklı olan parçalarından birini ötekine geç“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir aletin çapları birbirinden farklı olan parçalarından birini ötekine geç” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir aletin çapları birbirinden farklı olan parçalarından birini ötekine geç“ sorusuna cevap olarak “ADAPTÖR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

bir aletin çapları birbirinden farklı olan parçalarından birini ötekine geç tanımı, bulmacada bir aletin çapları birbirinden farklı olan parçalarından birini ötekine geç, bulmaca çözümü bir aletin çapları birbirinden farklı olan parçalarından birini ötekine geç, bulmaca soruları bir aletin çapları birbirinden farklı olan parçalarından birini ötekine geç, bir aletin çapları birbirinden farklı olan parçalarından birini ötekine geç ne demek, sözlükte bir aletin çapları birbirinden farklı olan parçalarından birini ötekine geç ne, bir aletin çapları birbirinden farklı olan parçalarından birini ötekine geç nedir, bulmaca bir aletin çapları birbirinden farklı olan parçalarından birini ötekine geç, bulmaca sözlüğü 'bir aletin çapları birbirinden farklı olan parçalarından birini ötekine geç', bir aletin çapları birbirinden farklı olan parçalarından birini ötekine geç açıklaması, sözlükte bir aletin çapları birbirinden farklı olan parçalarından birini ötekine geç, bir aletin çapları birbirinden farklı olan parçalarından birini ötekine geç, sözlük bir aletin çapları birbirinden farklı olan parçalarından birini ötekine geç