Bir Yerden Bir Yere Geçişi Önleyen Engel bulmacada nedir?

Bir Yerden Bir Yere Geçişi Önleyen Engel“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir Yerden Bir Yere Geçişi Önleyen Engel” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir Yerden Bir Yere Geçişi Önleyen Engel“ sorusuna cevap olarak “BARİYER” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı40

Anahtar Kelimeler:

bir yerden bir yere geçişi önleyen engel nedir, bir yerden bir yere geçişi önleyen engel, bulmaca soruları bir yerden bir yere geçişi önleyen engel, bulmacada bir yerden bir yere geçişi önleyen engel, sözlükte bir yerden bir yere geçişi önleyen engel ne, bulmaca sözlüğü 'bir yerden bir yere geçişi önleyen engel', sözlük bir yerden bir yere geçişi önleyen engel, bir yerden bir yere geçişi önleyen engel tanımı, bir yerden bir yere geçişi önleyen engel ne demek, bir yerden bir yere geçişi önleyen engel açıklaması, bulmaca çözümü bir yerden bir yere geçişi önleyen engel, bulmaca bir yerden bir yere geçişi önleyen engel, sözlükte bir yerden bir yere geçişi önleyen engel