Bir Veya Daha Fazla Sömürgeye Ait Veya Onunla İlgili Olan bulmacada nedir?

Bir Veya Daha Fazla Sömürgeye Ait Veya Onunla İlgili Olan“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir Veya Daha Fazla Sömürgeye Ait Veya Onunla İlgili Olan” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir Veya Daha Fazla Sömürgeye Ait Veya Onunla İlgili Olan“ sorusuna cevap olarak “KOLONYAL” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı57

Anahtar Kelimeler:

sözlükte bir veya daha fazla sömürgeye ait veya onunla i̇lgili olan, bulmaca bir veya daha fazla sömürgeye ait veya onunla i̇lgili olan, bir veya daha fazla sömürgeye ait veya onunla i̇lgili olan açıklaması, bulmacada bir veya daha fazla sömürgeye ait veya onunla i̇lgili olan, bir veya daha fazla sömürgeye ait veya onunla i̇lgili olan ne demek, bulmaca soruları bir veya daha fazla sömürgeye ait veya onunla i̇lgili olan, bulmaca sözlüğü 'bir veya daha fazla sömürgeye ait veya onunla i̇lgili olan', sözlükte bir veya daha fazla sömürgeye ait veya onunla i̇lgili olan ne, bir veya daha fazla sömürgeye ait veya onunla i̇lgili olan tanımı, sözlük bir veya daha fazla sömürgeye ait veya onunla i̇lgili olan, bir veya daha fazla sömürgeye ait veya onunla i̇lgili olan nedir, bir veya daha fazla sömürgeye ait veya onunla i̇lgili olan, bulmaca çözümü bir veya daha fazla sömürgeye ait veya onunla i̇lgili olan