Bir Vücut Parçasının Doğuştan Yokluğu Veya Yetersiz Gelişimi bulmacada nedir?

Bir Vücut Parçasının Doğuştan Yokluğu Veya Yetersiz Gelişimi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir Vücut Parçasının Doğuştan Yokluğu Veya Yetersiz Gelişimi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir Vücut Parçasının Doğuştan Yokluğu Veya Yetersiz Gelişimi“ sorusuna cevap olarak “AGENEZ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı60

Anahtar Kelimeler:

bir vücut parçasının doğuştan yokluğu veya yetersiz gelişimi ne demek, bulmaca bir vücut parçasının doğuştan yokluğu veya yetersiz gelişimi, bir vücut parçasının doğuştan yokluğu veya yetersiz gelişimi nedir, sözlükte bir vücut parçasının doğuştan yokluğu veya yetersiz gelişimi, bulmaca sözlüğü 'bir vücut parçasının doğuştan yokluğu veya yetersiz gelişimi', bir vücut parçasının doğuştan yokluğu veya yetersiz gelişimi açıklaması, bulmaca çözümü bir vücut parçasının doğuştan yokluğu veya yetersiz gelişimi, sözlük bir vücut parçasının doğuştan yokluğu veya yetersiz gelişimi, bir vücut parçasının doğuştan yokluğu veya yetersiz gelişimi, bulmacada bir vücut parçasının doğuştan yokluğu veya yetersiz gelişimi, bulmaca soruları bir vücut parçasının doğuştan yokluğu veya yetersiz gelişimi, sözlükte bir vücut parçasının doğuştan yokluğu veya yetersiz gelişimi ne, bir vücut parçasının doğuştan yokluğu veya yetersiz gelişimi tanımı