Bir Hastalığın Seyrinin Erkenden Sonlanması bulmacada nedir?

Bir Hastalığın Seyrinin Erkenden Sonlanması“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir Hastalığın Seyrinin Erkenden Sonlanması” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir Hastalığın Seyrinin Erkenden Sonlanması“ sorusuna cevap olarak “ABORTİF” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı43

Anahtar Kelimeler:

bir hastalığın seyrinin erkenden sonlanması ne demek, bir hastalığın seyrinin erkenden sonlanması açıklaması, bir hastalığın seyrinin erkenden sonlanması tanımı, bulmaca çözümü bir hastalığın seyrinin erkenden sonlanması, bulmacada bir hastalığın seyrinin erkenden sonlanması, bulmaca bir hastalığın seyrinin erkenden sonlanması, sözlük bir hastalığın seyrinin erkenden sonlanması, bir hastalığın seyrinin erkenden sonlanması nedir, sözlükte bir hastalığın seyrinin erkenden sonlanması ne, bulmaca sözlüğü 'bir hastalığın seyrinin erkenden sonlanması', bulmaca soruları bir hastalığın seyrinin erkenden sonlanması, sözlükte bir hastalığın seyrinin erkenden sonlanması, bir hastalığın seyrinin erkenden sonlanması