Bir Geminin Rüzgar Ve Akıntı Etkisiyle Bulunduğu Rotadan Veya Mevkiden Kayması bulmacada nedir?

Bir Geminin Rüzgar Ve Akıntı Etkisiyle Bulunduğu Rotadan Veya Mevkiden Kayması“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir Geminin Rüzgar Ve Akıntı Etkisiyle Bulunduğu Rotadan Veya Mevkiden Kayması” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir Geminin Rüzgar Ve Akıntı Etkisiyle Bulunduğu Rotadan Veya Mevkiden Kayması“ sorusuna cevap olarak “DÜŞME” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı78

Anahtar Kelimeler:

sözlükte bir geminin rüzgar ve akıntı etkisiyle bulunduğu rotadan veya mevkiden kayması, bir geminin rüzgar ve akıntı etkisiyle bulunduğu rotadan veya mevkiden kayması, bulmaca sözlüğü 'bir geminin rüzgar ve akıntı etkisiyle bulunduğu rotadan veya mevkiden kayması', bulmaca çözümü bir geminin rüzgar ve akıntı etkisiyle bulunduğu rotadan veya mevkiden kayması, bir geminin rüzgar ve akıntı etkisiyle bulunduğu rotadan veya mevkiden kayması nedir, sözlük bir geminin rüzgar ve akıntı etkisiyle bulunduğu rotadan veya mevkiden kayması, bulmacada bir geminin rüzgar ve akıntı etkisiyle bulunduğu rotadan veya mevkiden kayması, bir geminin rüzgar ve akıntı etkisiyle bulunduğu rotadan veya mevkiden kayması açıklaması, bir geminin rüzgar ve akıntı etkisiyle bulunduğu rotadan veya mevkiden kayması tanımı, bulmaca bir geminin rüzgar ve akıntı etkisiyle bulunduğu rotadan veya mevkiden kayması, sözlükte bir geminin rüzgar ve akıntı etkisiyle bulunduğu rotadan veya mevkiden kayması ne, bulmaca soruları bir geminin rüzgar ve akıntı etkisiyle bulunduğu rotadan veya mevkiden kayması, bir geminin rüzgar ve akıntı etkisiyle bulunduğu rotadan veya mevkiden kayması ne demek