Bir Gazın Sıvı Ya Da Katı Bir Maddeniniçinde Dağılması bulmacada nedir?

Bir Gazın Sıvı Ya Da Katı Bir Maddeniniçinde Dağılması“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir Gazın Sıvı Ya Da Katı Bir Maddeniniçinde Dağılması” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir Gazın Sıvı Ya Da Katı Bir Maddeniniçinde Dağılması“ sorusuna cevap olarak “ABSORBSİYON” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı54

Anahtar Kelimeler:

bir gazın sıvı ya da katı bir maddeniniçinde dağılması nedir, bulmaca bir gazın sıvı ya da katı bir maddeniniçinde dağılması, bulmaca sözlüğü 'bir gazın sıvı ya da katı bir maddeniniçinde dağılması', sözlükte bir gazın sıvı ya da katı bir maddeniniçinde dağılması ne, sözlük bir gazın sıvı ya da katı bir maddeniniçinde dağılması, bir gazın sıvı ya da katı bir maddeniniçinde dağılması ne demek, bir gazın sıvı ya da katı bir maddeniniçinde dağılması, bir gazın sıvı ya da katı bir maddeniniçinde dağılması açıklaması, bulmaca soruları bir gazın sıvı ya da katı bir maddeniniçinde dağılması, bir gazın sıvı ya da katı bir maddeniniçinde dağılması tanımı, bulmaca çözümü bir gazın sıvı ya da katı bir maddeniniçinde dağılması, bulmacada bir gazın sıvı ya da katı bir maddeniniçinde dağılması, sözlükte bir gazın sıvı ya da katı bir maddeniniçinde dağılması