Bir Gaz Ya Da Sıvı İçindeki Moleküllerin Derişikliğin Fazla Olduğu Bölgeden Az Olduğu Bölgeye Doğru Akması bulmacada nedir?

Bir Gaz Ya Da Sıvı İçindeki Moleküllerin Derişikliğin Fazla Olduğu Bölgeden Az Olduğu Bölgeye Doğru Akması“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir Gaz Ya Da Sıvı İçindeki Moleküllerin Derişikliğin Fazla Olduğu Bölgeden Az Olduğu Bölgeye Doğru Akması” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir Gaz Ya Da Sıvı İçindeki Moleküllerin Derişikliğin Fazla Olduğu Bölgeden Az Olduğu Bölgeye Doğru Akması“ sorusuna cevap olarak “DİFÜZYON” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı16
Harf Sayısı106

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü bir gaz ya da sıvı i̇çindeki moleküllerin derişikliğin fazla olduğu bölgeden az olduğu bölgeye doğru akması, bir gaz ya da sıvı i̇çindeki moleküllerin derişikliğin fazla olduğu bölgeden az olduğu bölgeye doğru akması tanımı, bir gaz ya da sıvı i̇çindeki moleküllerin derişikliğin fazla olduğu bölgeden az olduğu bölgeye doğru akması, bulmacada bir gaz ya da sıvı i̇çindeki moleküllerin derişikliğin fazla olduğu bölgeden az olduğu bölgeye doğru akması, bulmaca sözlüğü 'bir gaz ya da sıvı i̇çindeki moleküllerin derişikliğin fazla olduğu bölgeden az olduğu bölgeye doğru akması', bir gaz ya da sıvı i̇çindeki moleküllerin derişikliğin fazla olduğu bölgeden az olduğu bölgeye doğru akması açıklaması, sözlük bir gaz ya da sıvı i̇çindeki moleküllerin derişikliğin fazla olduğu bölgeden az olduğu bölgeye doğru akması, sözlükte bir gaz ya da sıvı i̇çindeki moleküllerin derişikliğin fazla olduğu bölgeden az olduğu bölgeye doğru akması ne, bulmaca bir gaz ya da sıvı i̇çindeki moleküllerin derişikliğin fazla olduğu bölgeden az olduğu bölgeye doğru akması, bir gaz ya da sıvı i̇çindeki moleküllerin derişikliğin fazla olduğu bölgeden az olduğu bölgeye doğru akması ne demek, sözlükte bir gaz ya da sıvı i̇çindeki moleküllerin derişikliğin fazla olduğu bölgeden az olduğu bölgeye doğru akması, bir gaz ya da sıvı i̇çindeki moleküllerin derişikliğin fazla olduğu bölgeden az olduğu bölgeye doğru akması nedir, bulmaca soruları bir gaz ya da sıvı i̇çindeki moleküllerin derişikliğin fazla olduğu bölgeden az olduğu bölgeye doğru akması