Bir Efenin Grubundan Ayrılarak Başka Bir Efenin Mahiyetine Girenlere Verilen Ad bulmacada nedir?

Bir Efenin Grubundan Ayrılarak Başka Bir Efenin Mahiyetine Girenlere Verilen Ad“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir Efenin Grubundan Ayrılarak Başka Bir Efenin Mahiyetine Girenlere Verilen Ad” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir Efenin Grubundan Ayrılarak Başka Bir Efenin Mahiyetine Girenlere Verilen Ad“ sorusuna cevap olarak “AZITMA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı79

Anahtar Kelimeler:

sözlükte bir efenin grubundan ayrılarak başka bir efenin mahiyetine girenlere verilen ad, sözlük bir efenin grubundan ayrılarak başka bir efenin mahiyetine girenlere verilen ad, bir efenin grubundan ayrılarak başka bir efenin mahiyetine girenlere verilen ad açıklaması, bulmaca sözlüğü 'bir efenin grubundan ayrılarak başka bir efenin mahiyetine girenlere verilen ad', bir efenin grubundan ayrılarak başka bir efenin mahiyetine girenlere verilen ad nedir, bir efenin grubundan ayrılarak başka bir efenin mahiyetine girenlere verilen ad ne demek, bulmaca bir efenin grubundan ayrılarak başka bir efenin mahiyetine girenlere verilen ad, sözlükte bir efenin grubundan ayrılarak başka bir efenin mahiyetine girenlere verilen ad ne, bir efenin grubundan ayrılarak başka bir efenin mahiyetine girenlere verilen ad, bir efenin grubundan ayrılarak başka bir efenin mahiyetine girenlere verilen ad tanımı, bulmaca çözümü bir efenin grubundan ayrılarak başka bir efenin mahiyetine girenlere verilen ad, bulmaca soruları bir efenin grubundan ayrılarak başka bir efenin mahiyetine girenlere verilen ad, bulmacada bir efenin grubundan ayrılarak başka bir efenin mahiyetine girenlere verilen ad