Bir Dizede Tamamlanmayan Parçalanmış Cümlenin Öteki Dizelerde Sürdürülmesi bulmacada nedir?

Bir Dizede Tamamlanmayan Parçalanmış Cümlenin Öteki Dizelerde Sürdürülmesi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir Dizede Tamamlanmayan Parçalanmış Cümlenin Öteki Dizelerde Sürdürülmesi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir Dizede Tamamlanmayan Parçalanmış Cümlenin Öteki Dizelerde Sürdürülmesi“ sorusuna cevap olarak “ULANTI” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı74

Anahtar Kelimeler:

bulmacada bir dizede tamamlanmayan parçalanmış cümlenin öteki dizelerde sürdürülmesi, bir dizede tamamlanmayan parçalanmış cümlenin öteki dizelerde sürdürülmesi ne demek, bulmaca bir dizede tamamlanmayan parçalanmış cümlenin öteki dizelerde sürdürülmesi, bir dizede tamamlanmayan parçalanmış cümlenin öteki dizelerde sürdürülmesi tanımı, bulmaca soruları bir dizede tamamlanmayan parçalanmış cümlenin öteki dizelerde sürdürülmesi, bir dizede tamamlanmayan parçalanmış cümlenin öteki dizelerde sürdürülmesi, bir dizede tamamlanmayan parçalanmış cümlenin öteki dizelerde sürdürülmesi açıklaması, sözlükte bir dizede tamamlanmayan parçalanmış cümlenin öteki dizelerde sürdürülmesi ne, sözlükte bir dizede tamamlanmayan parçalanmış cümlenin öteki dizelerde sürdürülmesi, bir dizede tamamlanmayan parçalanmış cümlenin öteki dizelerde sürdürülmesi nedir, bulmaca çözümü bir dizede tamamlanmayan parçalanmış cümlenin öteki dizelerde sürdürülmesi, sözlük bir dizede tamamlanmayan parçalanmış cümlenin öteki dizelerde sürdürülmesi, bulmaca sözlüğü 'bir dizede tamamlanmayan parçalanmış cümlenin öteki dizelerde sürdürülmesi'