Bir Bitkinin Yapraklarında Bulunduğu Ortama Göre Beliren Çok Şekillilik bulmacada nedir?

Bir Bitkinin Yapraklarında Bulunduğu Ortama Göre Beliren Çok Şekillilik“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir Bitkinin Yapraklarında Bulunduğu Ortama Göre Beliren Çok Şekillilik” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir Bitkinin Yapraklarında Bulunduğu Ortama Göre Beliren Çok Şekillilik“ sorusuna cevap olarak “HETEROFİLİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı71

Anahtar Kelimeler:

bir bitkinin yapraklarında bulunduğu ortama göre beliren çok şekillilik tanımı, bulmaca bir bitkinin yapraklarında bulunduğu ortama göre beliren çok şekillilik, bulmaca çözümü bir bitkinin yapraklarında bulunduğu ortama göre beliren çok şekillilik, sözlükte bir bitkinin yapraklarında bulunduğu ortama göre beliren çok şekillilik, bulmaca soruları bir bitkinin yapraklarında bulunduğu ortama göre beliren çok şekillilik, sözlük bir bitkinin yapraklarında bulunduğu ortama göre beliren çok şekillilik, bir bitkinin yapraklarında bulunduğu ortama göre beliren çok şekillilik açıklaması, bulmaca sözlüğü 'bir bitkinin yapraklarında bulunduğu ortama göre beliren çok şekillilik', bulmacada bir bitkinin yapraklarında bulunduğu ortama göre beliren çok şekillilik, bir bitkinin yapraklarında bulunduğu ortama göre beliren çok şekillilik ne demek, bir bitkinin yapraklarında bulunduğu ortama göre beliren çok şekillilik nedir, bir bitkinin yapraklarında bulunduğu ortama göre beliren çok şekillilik, sözlükte bir bitkinin yapraklarında bulunduğu ortama göre beliren çok şekillilik ne