Bir Başkasının Tam Olarak Yerini Tutan bulmacada nedir?

Bir Başkasının Tam Olarak Yerini Tutan“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir Başkasının Tam Olarak Yerini Tutan” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir Başkasının Tam Olarak Yerini Tutan“ sorusuna cevap olarak “HOMOLOG” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı38

Anahtar Kelimeler:

bir başkasının tam olarak yerini tutan açıklaması, bulmaca bir başkasının tam olarak yerini tutan, sözlük bir başkasının tam olarak yerini tutan, bir başkasının tam olarak yerini tutan ne demek, bulmacada bir başkasının tam olarak yerini tutan, sözlükte bir başkasının tam olarak yerini tutan, bulmaca sözlüğü 'bir başkasının tam olarak yerini tutan', bulmaca çözümü bir başkasının tam olarak yerini tutan, sözlükte bir başkasının tam olarak yerini tutan ne, bir başkasının tam olarak yerini tutan nedir, bulmaca soruları bir başkasının tam olarak yerini tutan, bir başkasının tam olarak yerini tutan, bir başkasının tam olarak yerini tutan tanımı