Bir Bölgenin Veya Ülkenin Asıl Yerlisi bulmacada nedir?

Bir Bölgenin Veya Ülkenin Asıl Yerlisi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir Bölgenin Veya Ülkenin Asıl Yerlisi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir Bölgenin Veya Ülkenin Asıl Yerlisi“ sorusuna cevap olarak “ABORİGİNAL” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı38

Anahtar Kelimeler:

bir bölgenin veya ülkenin asıl yerlisi tanımı, sözlükte bir bölgenin veya ülkenin asıl yerlisi, bulmaca soruları bir bölgenin veya ülkenin asıl yerlisi, sözlük bir bölgenin veya ülkenin asıl yerlisi, bulmaca bir bölgenin veya ülkenin asıl yerlisi, bulmaca sözlüğü 'bir bölgenin veya ülkenin asıl yerlisi', bir bölgenin veya ülkenin asıl yerlisi açıklaması, sözlükte bir bölgenin veya ülkenin asıl yerlisi ne, bir bölgenin veya ülkenin asıl yerlisi ne demek, bulmaca çözümü bir bölgenin veya ülkenin asıl yerlisi, bir bölgenin veya ülkenin asıl yerlisi nedir, bulmacada bir bölgenin veya ülkenin asıl yerlisi, bir bölgenin veya ülkenin asıl yerlisi