Bir şeyin eğilip ikiye bükülmesi bulmacada nedir?

Bir şeyin eğilip ikiye bükülmesi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir şeyin eğilip ikiye bükülmesi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir şeyin eğilip ikiye bükülmesi“ sorusuna cevap olarak “DEFA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı32

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'bir şeyin eğilip ikiye bükülmesi', bir şeyin eğilip ikiye bükülmesi nedir, bir şeyin eğilip ikiye bükülmesi tanımı, bir şeyin eğilip ikiye bükülmesi, bulmaca bir şeyin eğilip ikiye bükülmesi, bulmacada bir şeyin eğilip ikiye bükülmesi, bir şeyin eğilip ikiye bükülmesi açıklaması, bir şeyin eğilip ikiye bükülmesi ne demek, sözlük bir şeyin eğilip ikiye bükülmesi, bulmaca çözümü bir şeyin eğilip ikiye bükülmesi, sözlükte bir şeyin eğilip ikiye bükülmesi ne, sözlükte bir şeyin eğilip ikiye bükülmesi, bulmaca soruları bir şeyin eğilip ikiye bükülmesi