Bir şeyin doğasını ya da niteliğini bozmak bulmacada nedir?

Bir şeyin doğasını ya da niteliğini bozmak“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir şeyin doğasını ya da niteliğini bozmak” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir şeyin doğasını ya da niteliğini bozmak“ sorusuna cevap olarak “DENŞİRMEK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı42

Anahtar Kelimeler:

bulmaca bir şeyin doğasını ya da niteliğini bozmak, sözlükte bir şeyin doğasını ya da niteliğini bozmak ne, bir şeyin doğasını ya da niteliğini bozmak ne demek, sözlük bir şeyin doğasını ya da niteliğini bozmak, bir şeyin doğasını ya da niteliğini bozmak açıklaması, sözlükte bir şeyin doğasını ya da niteliğini bozmak, bulmaca sözlüğü 'bir şeyin doğasını ya da niteliğini bozmak', bulmaca soruları bir şeyin doğasını ya da niteliğini bozmak, bir şeyin doğasını ya da niteliğini bozmak, bir şeyin doğasını ya da niteliğini bozmak tanımı, bulmacada bir şeyin doğasını ya da niteliğini bozmak, bulmaca çözümü bir şeyin doğasını ya da niteliğini bozmak, bir şeyin doğasını ya da niteliğini bozmak nedir