Bir şeyin alçı ve balmumu ile alınan kalıbı bulmacada nedir?

Bir şeyin alçı ve balmumu ile alınan kalıbı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir şeyin alçı ve balmumu ile alınan kalıbı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir şeyin alçı ve balmumu ile alınan kalıbı“ sorusuna cevap olarak “MULAJ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı43

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü bir şeyin alçı ve balmumu ile alınan kalıbı, bir şeyin alçı ve balmumu ile alınan kalıbı tanımı, sözlükte bir şeyin alçı ve balmumu ile alınan kalıbı ne, bir şeyin alçı ve balmumu ile alınan kalıbı, bir şeyin alçı ve balmumu ile alınan kalıbı ne demek, bulmacada bir şeyin alçı ve balmumu ile alınan kalıbı, sözlük bir şeyin alçı ve balmumu ile alınan kalıbı, sözlükte bir şeyin alçı ve balmumu ile alınan kalıbı, bir şeyin alçı ve balmumu ile alınan kalıbı nedir, bir şeyin alçı ve balmumu ile alınan kalıbı açıklaması, bulmaca soruları bir şeyin alçı ve balmumu ile alınan kalıbı, bulmaca bir şeyin alçı ve balmumu ile alınan kalıbı, bulmaca sözlüğü 'bir şeyin alçı ve balmumu ile alınan kalıbı'