Bir şeyi belleğinde tutamayan bulmacada nedir?

Bir şeyi belleğinde tutamayan“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir şeyi belleğinde tutamayan” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir şeyi belleğinde tutamayan“ sorusuna cevap olarak “UNUTKAN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı29

Anahtar Kelimeler:

bir şeyi belleğinde tutamayan açıklaması, sözlük bir şeyi belleğinde tutamayan, bir şeyi belleğinde tutamayan, sözlükte bir şeyi belleğinde tutamayan ne, bir şeyi belleğinde tutamayan nedir, bulmaca soruları bir şeyi belleğinde tutamayan, bir şeyi belleğinde tutamayan ne demek, bulmaca bir şeyi belleğinde tutamayan, sözlükte bir şeyi belleğinde tutamayan, bulmaca sözlüğü 'bir şeyi belleğinde tutamayan', bulmaca çözümü bir şeyi belleğinde tutamayan, bir şeyi belleğinde tutamayan tanımı, bulmacada bir şeyi belleğinde tutamayan