Bir şeyden huylanıp geri giden at bulmacada nedir?

Bir şeyden huylanıp geri giden at“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir şeyden huylanıp geri giden at” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir şeyden huylanıp geri giden at“ sorusuna cevap olarak “HARIN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı33

Anahtar Kelimeler:

bulmaca bir şeyden huylanıp geri giden at, bir şeyden huylanıp geri giden at tanımı, bir şeyden huylanıp geri giden at, sözlükte bir şeyden huylanıp geri giden at, bir şeyden huylanıp geri giden at açıklaması, sözlük bir şeyden huylanıp geri giden at, bir şeyden huylanıp geri giden at nedir, sözlükte bir şeyden huylanıp geri giden at ne, bulmaca soruları bir şeyden huylanıp geri giden at, bulmaca sözlüğü 'bir şeyden huylanıp geri giden at', bulmacada bir şeyden huylanıp geri giden at, bir şeyden huylanıp geri giden at ne demek, bulmaca çözümü bir şeyden huylanıp geri giden at