Bir şarabın ahengi veya ağızda bıraktığı his bulmacada nedir?

Bir şarabın ahengi veya ağızda bıraktığı his“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir şarabın ahengi veya ağızda bıraktığı his” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir şarabın ahengi veya ağızda bıraktığı his“ sorusuna cevap olarak “DOKU” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı44

Anahtar Kelimeler:

bir şarabın ahengi veya ağızda bıraktığı his açıklaması, bulmaca çözümü bir şarabın ahengi veya ağızda bıraktığı his, bulmacada bir şarabın ahengi veya ağızda bıraktığı his, sözlükte bir şarabın ahengi veya ağızda bıraktığı his, bir şarabın ahengi veya ağızda bıraktığı his ne demek, bir şarabın ahengi veya ağızda bıraktığı his, bir şarabın ahengi veya ağızda bıraktığı his tanımı, bulmaca bir şarabın ahengi veya ağızda bıraktığı his, sözlük bir şarabın ahengi veya ağızda bıraktığı his, bir şarabın ahengi veya ağızda bıraktığı his nedir, bulmaca soruları bir şarabın ahengi veya ağızda bıraktığı his, sözlükte bir şarabın ahengi veya ağızda bıraktığı his ne, bulmaca sözlüğü 'bir şarabın ahengi veya ağızda bıraktığı his'