Bir Şeyi Duvara Vidalamak İçin Kullanılan Plastik bulmacada nedir?

Bir Şeyi Duvara Vidalamak İçin Kullanılan Plastik“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir Şeyi Duvara Vidalamak İçin Kullanılan Plastik” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir Şeyi Duvara Vidalamak İçin Kullanılan Plastik“ sorusuna cevap olarak “DÜBEL” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı49

Anahtar Kelimeler:

bulmaca bir şeyi duvara vidalamak i̇çin kullanılan plastik, bir şeyi duvara vidalamak i̇çin kullanılan plastik tanımı, bulmaca sözlüğü 'bir şeyi duvara vidalamak i̇çin kullanılan plastik', sözlükte bir şeyi duvara vidalamak i̇çin kullanılan plastik, bulmaca soruları bir şeyi duvara vidalamak i̇çin kullanılan plastik, bir şeyi duvara vidalamak i̇çin kullanılan plastik, bir şeyi duvara vidalamak i̇çin kullanılan plastik nedir, sözlük bir şeyi duvara vidalamak i̇çin kullanılan plastik, bulmaca çözümü bir şeyi duvara vidalamak i̇çin kullanılan plastik, bir şeyi duvara vidalamak i̇çin kullanılan plastik ne demek, bulmacada bir şeyi duvara vidalamak i̇çin kullanılan plastik, bir şeyi duvara vidalamak i̇çin kullanılan plastik açıklaması, sözlükte bir şeyi duvara vidalamak i̇çin kullanılan plastik ne