Bir Şey Kırıldığında Herbir Parçası bulmacada nedir?

Bir Şey Kırıldığında Herbir Parçası“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir Şey Kırıldığında Herbir Parçası” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir Şey Kırıldığında Herbir Parçası“ sorusuna cevap olarak “KISDE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı35

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'bir şey kırıldığında herbir parçası', sözlükte bir şey kırıldığında herbir parçası ne, sözlük bir şey kırıldığında herbir parçası, bir şey kırıldığında herbir parçası tanımı, bulmaca bir şey kırıldığında herbir parçası, sözlükte bir şey kırıldığında herbir parçası, bir şey kırıldığında herbir parçası açıklaması, bulmaca soruları bir şey kırıldığında herbir parçası, bulmaca çözümü bir şey kırıldığında herbir parçası, bir şey kırıldığında herbir parçası ne demek, bir şey kırıldığında herbir parçası nedir, bulmacada bir şey kırıldığında herbir parçası, bir şey kırıldığında herbir parçası