Bir İşin Yapılmasını Yasaklama bulmacada nedir?

Bir İşin Yapılmasını Yasaklama“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir İşin Yapılmasını Yasaklama” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir İşin Yapılmasını Yasaklama“ sorusuna cevap olarak “NEHİY”, “NEHY” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı30

Anahtar Kelimeler:

sözlük bir i̇şin yapılmasını yasaklama, bulmaca çözümü bir i̇şin yapılmasını yasaklama, bulmaca soruları bir i̇şin yapılmasını yasaklama, bir i̇şin yapılmasını yasaklama, sözlükte bir i̇şin yapılmasını yasaklama, bir i̇şin yapılmasını yasaklama açıklaması, bir i̇şin yapılmasını yasaklama tanımı, bulmaca sözlüğü 'bir i̇şin yapılmasını yasaklama', bir i̇şin yapılmasını yasaklama ne demek, sözlükte bir i̇şin yapılmasını yasaklama ne, bulmaca bir i̇şin yapılmasını yasaklama, bir i̇şin yapılmasını yasaklama nedir, bulmacada bir i̇şin yapılmasını yasaklama