Bir ürünün ambalajı üzerine basılmış düşey çizgilerden oluşan ve ürünün nit bulmacada nedir?

Bir ürünün ambalajı üzerine basılmış düşey çizgilerden oluşan ve ürünün nit“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir ürünün ambalajı üzerine basılmış düşey çizgilerden oluşan ve ürünün nit” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir ürünün ambalajı üzerine basılmış düşey çizgilerden oluşan ve ürünün nit“ sorusuna cevap olarak “BARKOD” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

sözlükte bir ürünün ambalajı üzerine basılmış düşey çizgilerden oluşan ve ürünün nit ne, bir ürünün ambalajı üzerine basılmış düşey çizgilerden oluşan ve ürünün nit ne demek, sözlük bir ürünün ambalajı üzerine basılmış düşey çizgilerden oluşan ve ürünün nit, bulmacada bir ürünün ambalajı üzerine basılmış düşey çizgilerden oluşan ve ürünün nit, sözlükte bir ürünün ambalajı üzerine basılmış düşey çizgilerden oluşan ve ürünün nit, bir ürünün ambalajı üzerine basılmış düşey çizgilerden oluşan ve ürünün nit tanımı, bir ürünün ambalajı üzerine basılmış düşey çizgilerden oluşan ve ürünün nit, bir ürünün ambalajı üzerine basılmış düşey çizgilerden oluşan ve ürünün nit nedir, bulmaca çözümü bir ürünün ambalajı üzerine basılmış düşey çizgilerden oluşan ve ürünün nit, bulmaca soruları bir ürünün ambalajı üzerine basılmış düşey çizgilerden oluşan ve ürünün nit, bir ürünün ambalajı üzerine basılmış düşey çizgilerden oluşan ve ürünün nit açıklaması, bulmaca bir ürünün ambalajı üzerine basılmış düşey çizgilerden oluşan ve ürünün nit, bulmaca sözlüğü 'bir ürünün ambalajı üzerine basılmış düşey çizgilerden oluşan ve ürünün nit'