Bir çifte kürekle kullanılan patalya bulmacada nedir?

Bir çifte kürekle kullanılan patalya“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir çifte kürekle kullanılan patalya” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir çifte kürekle kullanılan patalya“ sorusuna cevap olarak “DİNGİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı36

Anahtar Kelimeler:

sözlükte bir çifte kürekle kullanılan patalya ne, bir çifte kürekle kullanılan patalya nedir, bir çifte kürekle kullanılan patalya tanımı, bir çifte kürekle kullanılan patalya açıklaması, bulmaca bir çifte kürekle kullanılan patalya, sözlükte bir çifte kürekle kullanılan patalya, bulmacada bir çifte kürekle kullanılan patalya, bulmaca soruları bir çifte kürekle kullanılan patalya, bulmaca çözümü bir çifte kürekle kullanılan patalya, bir çifte kürekle kullanılan patalya ne demek, bir çifte kürekle kullanılan patalya, sözlük bir çifte kürekle kullanılan patalya, bulmaca sözlüğü 'bir çifte kürekle kullanılan patalya'