Bir Ülkenin Yabancılarca Sömürülmesine Aracılık Eden Kimse bulmacada nedir?

Bir Ülkenin Yabancılarca Sömürülmesine Aracılık Eden Kimse“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir Ülkenin Yabancılarca Sömürülmesine Aracılık Eden Kimse” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir Ülkenin Yabancılarca Sömürülmesine Aracılık Eden Kimse“ sorusuna cevap olarak “KOMPRADOR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı58

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü bir ülkenin yabancılarca sömürülmesine aracılık eden kimse, sözlükte bir ülkenin yabancılarca sömürülmesine aracılık eden kimse, bulmacada bir ülkenin yabancılarca sömürülmesine aracılık eden kimse, bir ülkenin yabancılarca sömürülmesine aracılık eden kimse açıklaması, bulmaca sözlüğü 'bir ülkenin yabancılarca sömürülmesine aracılık eden kimse', bir ülkenin yabancılarca sömürülmesine aracılık eden kimse nedir, bulmaca bir ülkenin yabancılarca sömürülmesine aracılık eden kimse, sözlük bir ülkenin yabancılarca sömürülmesine aracılık eden kimse, sözlükte bir ülkenin yabancılarca sömürülmesine aracılık eden kimse ne, bir ülkenin yabancılarca sömürülmesine aracılık eden kimse tanımı, bir ülkenin yabancılarca sömürülmesine aracılık eden kimse ne demek, bulmaca soruları bir ülkenin yabancılarca sömürülmesine aracılık eden kimse, bir ülkenin yabancılarca sömürülmesine aracılık eden kimse