Bir Çeşit Alkol Bağımlılığı bulmacada nedir?

Bir Çeşit Alkol Bağımlılığı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir Çeşit Alkol Bağımlılığı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir Çeşit Alkol Bağımlılığı“ sorusuna cevap olarak “DİPSOMANİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı27

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları bir çeşit alkol bağımlılığı, bulmaca sözlüğü 'bir çeşit alkol bağımlılığı', sözlük bir çeşit alkol bağımlılığı, bir çeşit alkol bağımlılığı nedir, bir çeşit alkol bağımlılığı, sözlükte bir çeşit alkol bağımlılığı, sözlükte bir çeşit alkol bağımlılığı ne, bir çeşit alkol bağımlılığı ne demek, bulmaca bir çeşit alkol bağımlılığı, bir çeşit alkol bağımlılığı tanımı, bir çeşit alkol bağımlılığı açıklaması, bulmaca çözümü bir çeşit alkol bağımlılığı, bulmacada bir çeşit alkol bağımlılığı