Binalarda yük taşıyan kalın ağaç bulmacada nedir?

Binalarda yük taşıyan kalın ağaç“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Binalarda yük taşıyan kalın ağaç” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Binalarda yük taşıyan kalın ağaç“ sorusuna cevap olarak “KOSAT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı32

Anahtar Kelimeler:

binalarda yük taşıyan kalın ağaç, bulmaca sözlüğü 'binalarda yük taşıyan kalın ağaç', sözlükte binalarda yük taşıyan kalın ağaç, sözlük binalarda yük taşıyan kalın ağaç, bulmaca soruları binalarda yük taşıyan kalın ağaç, binalarda yük taşıyan kalın ağaç açıklaması, binalarda yük taşıyan kalın ağaç tanımı, binalarda yük taşıyan kalın ağaç nedir, sözlükte binalarda yük taşıyan kalın ağaç ne, bulmaca binalarda yük taşıyan kalın ağaç, binalarda yük taşıyan kalın ağaç ne demek, bulmacada binalarda yük taşıyan kalın ağaç, bulmaca çözümü binalarda yük taşıyan kalın ağaç