Bina yapımı için kazılan temel bulmacada nedir?

Bina yapımı için kazılan temel“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bina yapımı için kazılan temel” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bina yapımı için kazılan temel“ sorusuna cevap olarak “HIMM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı30

Anahtar Kelimeler:

bulmaca bina yapımı için kazılan temel, bina yapımı için kazılan temel ne demek, bina yapımı için kazılan temel açıklaması, bulmaca çözümü bina yapımı için kazılan temel, bulmacada bina yapımı için kazılan temel, bina yapımı için kazılan temel nedir, bulmaca sözlüğü 'bina yapımı için kazılan temel', sözlük bina yapımı için kazılan temel, bina yapımı için kazılan temel, sözlükte bina yapımı için kazılan temel ne, sözlükte bina yapımı için kazılan temel, bulmaca soruları bina yapımı için kazılan temel, bina yapımı için kazılan temel tanımı