Bilincin geçici olarak yitirilmesi bulmacada nedir?

Bilincin geçici olarak yitirilmesi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bilincin geçici olarak yitirilmesi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bilincin geçici olarak yitirilmesi“ sorusuna cevap olarak “ABSANS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı34

Anahtar Kelimeler:

bilincin geçici olarak yitirilmesi açıklaması, bulmaca bilincin geçici olarak yitirilmesi, bilincin geçici olarak yitirilmesi nedir, bulmacada bilincin geçici olarak yitirilmesi, bilincin geçici olarak yitirilmesi tanımı, sözlük bilincin geçici olarak yitirilmesi, bulmaca sözlüğü 'bilincin geçici olarak yitirilmesi', bulmaca çözümü bilincin geçici olarak yitirilmesi, bilincin geçici olarak yitirilmesi ne demek, sözlükte bilincin geçici olarak yitirilmesi ne, sözlükte bilincin geçici olarak yitirilmesi, bilincin geçici olarak yitirilmesi, bulmaca soruları bilincin geçici olarak yitirilmesi