Bilgisayarların atası sayılan hesap aygıtı bulmacada nedir?

Bilgisayarların atası sayılan hesap aygıtı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bilgisayarların atası sayılan hesap aygıtı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bilgisayarların atası sayılan hesap aygıtı“ sorusuna cevap olarak “ABAK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı42

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'bilgisayarların atası sayılan hesap aygıtı', bilgisayarların atası sayılan hesap aygıtı açıklaması, bilgisayarların atası sayılan hesap aygıtı tanımı, bilgisayarların atası sayılan hesap aygıtı nedir, bulmaca bilgisayarların atası sayılan hesap aygıtı, sözlükte bilgisayarların atası sayılan hesap aygıtı, bilgisayarların atası sayılan hesap aygıtı ne demek, sözlük bilgisayarların atası sayılan hesap aygıtı, bulmaca çözümü bilgisayarların atası sayılan hesap aygıtı, sözlükte bilgisayarların atası sayılan hesap aygıtı ne, bilgisayarların atası sayılan hesap aygıtı, bulmacada bilgisayarların atası sayılan hesap aygıtı, bulmaca soruları bilgisayarların atası sayılan hesap aygıtı