Bilgisayarın otomatik olarak geçerli saydığı ve aksi belirtilene kadar geçe bulmacada nedir?

Bilgisayarın otomatik olarak geçerli saydığı ve aksi belirtilene kadar geçe“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bilgisayarın otomatik olarak geçerli saydığı ve aksi belirtilene kadar geçe” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bilgisayarın otomatik olarak geçerli saydığı ve aksi belirtilene kadar geçe“ sorusuna cevap olarak “DEFAULT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

sözlükte bilgisayarın otomatik olarak geçerli saydığı ve aksi belirtilene kadar geçe, sözlükte bilgisayarın otomatik olarak geçerli saydığı ve aksi belirtilene kadar geçe ne, bulmaca sözlüğü 'bilgisayarın otomatik olarak geçerli saydığı ve aksi belirtilene kadar geçe', bulmaca soruları bilgisayarın otomatik olarak geçerli saydığı ve aksi belirtilene kadar geçe, bulmaca çözümü bilgisayarın otomatik olarak geçerli saydığı ve aksi belirtilene kadar geçe, bilgisayarın otomatik olarak geçerli saydığı ve aksi belirtilene kadar geçe açıklaması, bilgisayarın otomatik olarak geçerli saydığı ve aksi belirtilene kadar geçe nedir, bilgisayarın otomatik olarak geçerli saydığı ve aksi belirtilene kadar geçe, bilgisayarın otomatik olarak geçerli saydığı ve aksi belirtilene kadar geçe tanımı, bilgisayarın otomatik olarak geçerli saydığı ve aksi belirtilene kadar geçe ne demek, sözlük bilgisayarın otomatik olarak geçerli saydığı ve aksi belirtilene kadar geçe, bulmaca bilgisayarın otomatik olarak geçerli saydığı ve aksi belirtilene kadar geçe, bulmacada bilgisayarın otomatik olarak geçerli saydığı ve aksi belirtilene kadar geçe