Bileşikgillerden otsu bir bitki bulmacada nedir?

Bileşikgillerden otsu bir bitki“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bileşikgillerden otsu bir bitki” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bileşikgillerden otsu bir bitki“ sorusuna cevap olarak “BADAT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı31

Anahtar Kelimeler:

bileşikgillerden otsu bir bitki ne demek, bulmaca soruları bileşikgillerden otsu bir bitki, bileşikgillerden otsu bir bitki nedir, bileşikgillerden otsu bir bitki açıklaması, bulmacada bileşikgillerden otsu bir bitki, sözlükte bileşikgillerden otsu bir bitki ne, bulmaca çözümü bileşikgillerden otsu bir bitki, sözlükte bileşikgillerden otsu bir bitki, bulmaca bileşikgillerden otsu bir bitki, bulmaca sözlüğü 'bileşikgillerden otsu bir bitki', sözlük bileşikgillerden otsu bir bitki, bileşikgillerden otsu bir bitki tanımı, bileşikgillerden otsu bir bitki