Beynin Beyaz Maddesinin Veya Omuriliğin Yangısı bulmacada nedir?

Beynin Beyaz Maddesinin Veya Omuriliğin Yangısı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Beynin Beyaz Maddesinin Veya Omuriliğin Yangısı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Beynin Beyaz Maddesinin Veya Omuriliğin Yangısı“ sorusuna cevap olarak “LÖKOMİYELİTİS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı47

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'beynin beyaz maddesinin veya omuriliğin yangısı', bulmacada beynin beyaz maddesinin veya omuriliğin yangısı, sözlük beynin beyaz maddesinin veya omuriliğin yangısı, beynin beyaz maddesinin veya omuriliğin yangısı nedir, beynin beyaz maddesinin veya omuriliğin yangısı açıklaması, bulmaca soruları beynin beyaz maddesinin veya omuriliğin yangısı, bulmaca çözümü beynin beyaz maddesinin veya omuriliğin yangısı, sözlükte beynin beyaz maddesinin veya omuriliğin yangısı, beynin beyaz maddesinin veya omuriliğin yangısı, beynin beyaz maddesinin veya omuriliğin yangısı tanımı, sözlükte beynin beyaz maddesinin veya omuriliğin yangısı ne, beynin beyaz maddesinin veya omuriliğin yangısı ne demek, bulmaca beynin beyaz maddesinin veya omuriliğin yangısı