Besinlerini Kendileri Yapamadıkları İçin Dışarıdan Hazır Olarak Alan Canlılar bulmacada nedir?

Besinlerini Kendileri Yapamadıkları İçin Dışarıdan Hazır Olarak Alan Canlılar“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Besinlerini Kendileri Yapamadıkları İçin Dışarıdan Hazır Olarak Alan Canlılar” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Besinlerini Kendileri Yapamadıkları İçin Dışarıdan Hazır Olarak Alan Canlılar“ sorusuna cevap olarak “HETEROTROF” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı77

Anahtar Kelimeler:

sözlükte besinlerini kendileri yapamadıkları i̇çin dışarıdan hazır olarak alan canlılar ne, besinlerini kendileri yapamadıkları i̇çin dışarıdan hazır olarak alan canlılar, sözlükte besinlerini kendileri yapamadıkları i̇çin dışarıdan hazır olarak alan canlılar, bulmaca çözümü besinlerini kendileri yapamadıkları i̇çin dışarıdan hazır olarak alan canlılar, bulmaca soruları besinlerini kendileri yapamadıkları i̇çin dışarıdan hazır olarak alan canlılar, besinlerini kendileri yapamadıkları i̇çin dışarıdan hazır olarak alan canlılar nedir, besinlerini kendileri yapamadıkları i̇çin dışarıdan hazır olarak alan canlılar ne demek, besinlerini kendileri yapamadıkları i̇çin dışarıdan hazır olarak alan canlılar tanımı, bulmaca sözlüğü 'besinlerini kendileri yapamadıkları i̇çin dışarıdan hazır olarak alan canlılar', bulmacada besinlerini kendileri yapamadıkları i̇çin dışarıdan hazır olarak alan canlılar, sözlük besinlerini kendileri yapamadıkları i̇çin dışarıdan hazır olarak alan canlılar, besinlerini kendileri yapamadıkları i̇çin dışarıdan hazır olarak alan canlılar açıklaması, bulmaca besinlerini kendileri yapamadıkları i̇çin dışarıdan hazır olarak alan canlılar