Belli bir konu üzerinde olmayan konuşma bulmacada nedir?

Belli bir konu üzerinde olmayan konuşma“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Belli bir konu üzerinde olmayan konuşma” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Belli bir konu üzerinde olmayan konuşma“ sorusuna cevap olarak “AFAKI” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı39

Anahtar Kelimeler:

sözlük belli bir konu üzerinde olmayan konuşma, sözlükte belli bir konu üzerinde olmayan konuşma, bulmaca soruları belli bir konu üzerinde olmayan konuşma, belli bir konu üzerinde olmayan konuşma ne demek, bulmacada belli bir konu üzerinde olmayan konuşma, belli bir konu üzerinde olmayan konuşma açıklaması, bulmaca belli bir konu üzerinde olmayan konuşma, sözlükte belli bir konu üzerinde olmayan konuşma ne, bulmaca çözümü belli bir konu üzerinde olmayan konuşma, bulmaca sözlüğü 'belli bir konu üzerinde olmayan konuşma', belli bir konu üzerinde olmayan konuşma, belli bir konu üzerinde olmayan konuşma nedir, belli bir konu üzerinde olmayan konuşma tanımı