Belli bir konu üzerinde olmayan konuşma bulmacada nedir?

Belli bir konu üzerinde olmayan konuşma“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Belli bir konu üzerinde olmayan konuşma” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Belli bir konu üzerinde olmayan konuşma“ sorusuna cevap olarak “AFAKI” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı39

Anahtar Kelimeler:

sözlükte belli bir konu üzerinde olmayan konuşma, belli bir konu üzerinde olmayan konuşma, bulmacada belli bir konu üzerinde olmayan konuşma, belli bir konu üzerinde olmayan konuşma nedir, sözlükte belli bir konu üzerinde olmayan konuşma ne, sözlük belli bir konu üzerinde olmayan konuşma, belli bir konu üzerinde olmayan konuşma açıklaması, belli bir konu üzerinde olmayan konuşma tanımı, belli bir konu üzerinde olmayan konuşma ne demek, bulmaca çözümü belli bir konu üzerinde olmayan konuşma, bulmaca belli bir konu üzerinde olmayan konuşma, bulmaca soruları belli bir konu üzerinde olmayan konuşma, bulmaca sözlüğü 'belli bir konu üzerinde olmayan konuşma'