Belli bir bölgede yaşayan hayvanların tümü bulmacada nedir?

Belli bir bölgede yaşayan hayvanların tümü“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 3 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Belli bir bölgede yaşayan hayvanların tümü” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Belli bir bölgede yaşayan hayvanların tümü“ sorusuna cevap olarak “DİREY”, “FAUNA”, “FAUNADİREY” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı3
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı42

Anahtar Kelimeler:

belli bir bölgede yaşayan hayvanların tümü nedir, sözlükte belli bir bölgede yaşayan hayvanların tümü ne, bulmaca soruları belli bir bölgede yaşayan hayvanların tümü, bulmacada belli bir bölgede yaşayan hayvanların tümü, belli bir bölgede yaşayan hayvanların tümü, belli bir bölgede yaşayan hayvanların tümü açıklaması, bulmaca belli bir bölgede yaşayan hayvanların tümü, belli bir bölgede yaşayan hayvanların tümü tanımı, belli bir bölgede yaşayan hayvanların tümü ne demek, sözlükte belli bir bölgede yaşayan hayvanların tümü, bulmaca çözümü belli bir bölgede yaşayan hayvanların tümü, sözlük belli bir bölgede yaşayan hayvanların tümü, bulmaca sözlüğü 'belli bir bölgede yaşayan hayvanların tümü'