Belirli bir işi kendi kendine yapabilen otomatik aygıt bulmacada nedir?

Belirli bir işi kendi kendine yapabilen otomatik aygıt“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Belirli bir işi kendi kendine yapabilen otomatik aygıt” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Belirli bir işi kendi kendine yapabilen otomatik aygıt“ sorusuna cevap olarak “ROBOT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı54

Anahtar Kelimeler:

bulmaca belirli bir işi kendi kendine yapabilen otomatik aygıt, belirli bir işi kendi kendine yapabilen otomatik aygıt, sözlükte belirli bir işi kendi kendine yapabilen otomatik aygıt ne, bulmaca sözlüğü 'belirli bir işi kendi kendine yapabilen otomatik aygıt', belirli bir işi kendi kendine yapabilen otomatik aygıt tanımı, belirli bir işi kendi kendine yapabilen otomatik aygıt ne demek, bulmacada belirli bir işi kendi kendine yapabilen otomatik aygıt, bulmaca soruları belirli bir işi kendi kendine yapabilen otomatik aygıt, sözlük belirli bir işi kendi kendine yapabilen otomatik aygıt, bulmaca çözümü belirli bir işi kendi kendine yapabilen otomatik aygıt, belirli bir işi kendi kendine yapabilen otomatik aygıt açıklaması, sözlükte belirli bir işi kendi kendine yapabilen otomatik aygıt, belirli bir işi kendi kendine yapabilen otomatik aygıt nedir