Belediye hizmetleri ve devletçe düzenlenen oyunları yöneten kimse bulmacada nedir?

Belediye hizmetleri ve devletçe düzenlenen oyunları yöneten kimse“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Belediye hizmetleri ve devletçe düzenlenen oyunları yöneten kimse” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Belediye hizmetleri ve devletçe düzenlenen oyunları yöneten kimse“ sorusuna cevap olarak “AEDILIS”, “İHTİSAB” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı65

Anahtar Kelimeler:

belediye hizmetleri ve devletçe düzenlenen oyunları yöneten kimse ne demek, belediye hizmetleri ve devletçe düzenlenen oyunları yöneten kimse nedir, sözlük belediye hizmetleri ve devletçe düzenlenen oyunları yöneten kimse, sözlükte belediye hizmetleri ve devletçe düzenlenen oyunları yöneten kimse, sözlükte belediye hizmetleri ve devletçe düzenlenen oyunları yöneten kimse ne, bulmaca soruları belediye hizmetleri ve devletçe düzenlenen oyunları yöneten kimse, belediye hizmetleri ve devletçe düzenlenen oyunları yöneten kimse tanımı, bulmaca çözümü belediye hizmetleri ve devletçe düzenlenen oyunları yöneten kimse, bulmaca sözlüğü 'belediye hizmetleri ve devletçe düzenlenen oyunları yöneten kimse', bulmacada belediye hizmetleri ve devletçe düzenlenen oyunları yöneten kimse, bulmaca belediye hizmetleri ve devletçe düzenlenen oyunları yöneten kimse, belediye hizmetleri ve devletçe düzenlenen oyunları yöneten kimse, belediye hizmetleri ve devletçe düzenlenen oyunları yöneten kimse açıklaması