Beklenilen Şeyin Elde Edilememesi Yüzünden Duyulan Acı bulmacada nedir?

Beklenilen Şeyin Elde Edilememesi Yüzünden Duyulan Acı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Beklenilen Şeyin Elde Edilememesi Yüzünden Duyulan Acı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Beklenilen Şeyin Elde Edilememesi Yüzünden Duyulan Acı“ sorusuna cevap olarak “HÜSRAN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı54

Anahtar Kelimeler:

beklenilen şeyin elde edilememesi yüzünden duyulan acı nedir, beklenilen şeyin elde edilememesi yüzünden duyulan acı tanımı, sözlükte beklenilen şeyin elde edilememesi yüzünden duyulan acı ne, bulmaca beklenilen şeyin elde edilememesi yüzünden duyulan acı, bulmacada beklenilen şeyin elde edilememesi yüzünden duyulan acı, bulmaca sözlüğü 'beklenilen şeyin elde edilememesi yüzünden duyulan acı', bulmaca soruları beklenilen şeyin elde edilememesi yüzünden duyulan acı, sözlükte beklenilen şeyin elde edilememesi yüzünden duyulan acı, beklenilen şeyin elde edilememesi yüzünden duyulan acı açıklaması, bulmaca çözümü beklenilen şeyin elde edilememesi yüzünden duyulan acı, beklenilen şeyin elde edilememesi yüzünden duyulan acı ne demek, sözlük beklenilen şeyin elde edilememesi yüzünden duyulan acı, beklenilen şeyin elde edilememesi yüzünden duyulan acı