Bedensel ve zihinsel bakımdan güçsüz bulmacada nedir?

Bedensel ve zihinsel bakımdan güçsüz“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bedensel ve zihinsel bakımdan güçsüz” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bedensel ve zihinsel bakımdan güçsüz“ sorusuna cevap olarak “DEBİL” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı36

Anahtar Kelimeler:

bulmaca bedensel ve zihinsel bakımdan güçsüz, sözlükte bedensel ve zihinsel bakımdan güçsüz ne, bedensel ve zihinsel bakımdan güçsüz açıklaması, sözlükte bedensel ve zihinsel bakımdan güçsüz, bedensel ve zihinsel bakımdan güçsüz tanımı, sözlük bedensel ve zihinsel bakımdan güçsüz, bulmaca sözlüğü 'bedensel ve zihinsel bakımdan güçsüz', bedensel ve zihinsel bakımdan güçsüz, bulmaca çözümü bedensel ve zihinsel bakımdan güçsüz, bedensel ve zihinsel bakımdan güçsüz ne demek, bedensel ve zihinsel bakımdan güçsüz nedir, bulmaca soruları bedensel ve zihinsel bakımdan güçsüz, bulmacada bedensel ve zihinsel bakımdan güçsüz