Beden Ve Ruhsal Görevlerde Gevşeme Ve Bitkinlik Biçiminde Beliren Sinir Yorgunluğu bulmacada nedir?

Beden Ve Ruhsal Görevlerde Gevşeme Ve Bitkinlik Biçiminde Beliren Sinir Yorgunluğu“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Beden Ve Ruhsal Görevlerde Gevşeme Ve Bitkinlik Biçiminde Beliren Sinir Yorgunluğu” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Beden Ve Ruhsal Görevlerde Gevşeme Ve Bitkinlik Biçiminde Beliren Sinir Yorgunluğu“ sorusuna cevap olarak “NEVRASTENİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı82

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'beden ve ruhsal görevlerde gevşeme ve bitkinlik biçiminde beliren sinir yorgunluğu', beden ve ruhsal görevlerde gevşeme ve bitkinlik biçiminde beliren sinir yorgunluğu, beden ve ruhsal görevlerde gevşeme ve bitkinlik biçiminde beliren sinir yorgunluğu tanımı, bulmaca beden ve ruhsal görevlerde gevşeme ve bitkinlik biçiminde beliren sinir yorgunluğu, bulmaca soruları beden ve ruhsal görevlerde gevşeme ve bitkinlik biçiminde beliren sinir yorgunluğu, sözlükte beden ve ruhsal görevlerde gevşeme ve bitkinlik biçiminde beliren sinir yorgunluğu ne, bulmacada beden ve ruhsal görevlerde gevşeme ve bitkinlik biçiminde beliren sinir yorgunluğu, beden ve ruhsal görevlerde gevşeme ve bitkinlik biçiminde beliren sinir yorgunluğu ne demek, sözlükte beden ve ruhsal görevlerde gevşeme ve bitkinlik biçiminde beliren sinir yorgunluğu, bulmaca çözümü beden ve ruhsal görevlerde gevşeme ve bitkinlik biçiminde beliren sinir yorgunluğu, sözlük beden ve ruhsal görevlerde gevşeme ve bitkinlik biçiminde beliren sinir yorgunluğu, beden ve ruhsal görevlerde gevşeme ve bitkinlik biçiminde beliren sinir yorgunluğu açıklaması, beden ve ruhsal görevlerde gevşeme ve bitkinlik biçiminde beliren sinir yorgunluğu nedir